.

.

Чорапи на effеферис, бебе и мали деца, девојки за очила за очила за чипка на треска, 3-пакувања

Чорапи на effеферис, бебе и мали деца, девојки за очила за очила за чипка на треска, 3-пакувања

DEN 239.84

Од стока
Достапно.

До својата игра за скратеност со овие чорапи со чипка на очите на очите од чорапите од effеферис. Тризмот на чипка на нејзините удобни плетени чорапи е симпатичен додаток на стилот на вашата мала дама во многу посебни прилики. Вклучува три пара чорапи. Плетено тело. Ребрести и манжетни отвори. Чипка на чипка. Детали за цвест на пети. 70% памук/27% најлон/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Чорапи на чипка на бебешки девојчиња од чорапите на effеферис.

За производот

Купувачите избираат и