.

.

ЗЕМЈОДЕЛЕЦ ПАЗАР ПАТУВАЊЕ КРИГЛА

ЗЕМЈОДЕЛЕЦ ПАЗАР ПАТУВАЊЕ КРИГЛА

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Земете го кафето во движење со Керамичките Чаши за Патување на ЛАНГ! Криглата За Патување На Пазарот На Земјоделци е завиткана во петел и цветни уметнички дела Од Кимберли Полосон. Криглата содржи 18 мл од вашиот омилен пијалок комплетен со вдлабнат пластичен капак со отвор за лизгање. ЛАНГ ФАРМЕР ПАЗАР ПАТУВАЊЕ КРИГЛА.

За производот

Купувачите избираат и