.

.

Коаезне Женски Панталони Тексас Копче Еластичен Џеб Половината Фармерки Панталони Високи Лабави Женски Фармерки

Коаезне Женски Панталони Тексас Копче Еластичен Џеб Половината Фармерки Панталони Високи Лабави Женски Фармерки

DEN 559.68

Од стока
Достапно.

Женски Панталони Тексас Копче Еластичен Џеб Половината Фармерки Панталони Високо Лабава Женски Фармерки. Материјал : Полиестер, Памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 300гр. големина На Пакетот : 18х16х8см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Темно Миење Се Водат подигање намалување Табела : . Големина : С Половината : 64см/25.20" : 92см/36.22" Должина : 101см/39.76"Големина : М Половината : 68см/26.77" : 95см/37.40" Должина : 102см/40.16"Големина : Л Половината : 72см/28.35" : 98см/38.58" Должина : 103см/40.55"големина : xl половината : 76cm/29.92" : 101cm/39.76" должина : 104cm/40.94"големина : xxl половината : 80cm/31.50" : 104cm/40.94" должина : 105cm/41.34" повод : секојдневен,трчање,роденден,запознавање,забава,за работа,домашен одмор и повеќе.Одговараат За Целата Сезона. Должина На Коленото Шорцеви За Жени Жан Жан Тело Костуми За Жени. Стил : Модни Фармерки, Удобни, За Домашно Носење Или Лежење Наоколу Или Активности На Отворено. Жан Чанти и Чанти За Жени Жан Зимски Јакна Жени. Материјал : Тексас. Изработени од Ткаенина,Лесни Меки и Удобни. Жан Скокач За Жени Се Водат Подигање Сече. Големина Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Нашата Подолу Големина !!! Жан Вите За Жени Жан Облека За Жени.

За производот

Купувачите избираат и