.

.

Машки Дуксери Графички Божиќен Моден Одмор 3д Дигитално Печатење Џеб Со Качулка Долг Пуловер Долг Ракав

Машки Дуксери Графички Божиќен Моден Одмор 3д Дигитално Печатење Џеб Со Качулка Долг Пуловер Долг Ракав

DEN 575.84

Од стока
Достапно.

Машки Дуксери Графички Божиќен Моден Одмор 3д Дигитално Печатење Џеб Со Качулка Долг Пуловер Долги Ракави Сезона : Сите сезони. Пол : Мажи. Повод : Божиќ. Стил : Мода и слободно време. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатени. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : 1 Компјутер Џемпер Секојдневен графички дуксер дуксери за мажи. Ткаенина : Ткаенината е мека и удобна, некои се протегаат. Карактеристика : печатење Букви, долг ракав, врвка за влечење, џеб, пуловери, машки дуксери, модерни. Соодветни прилики : Костум за секојдневна облека, одмор, работа, секојдневен живот и заминување, погоден за пролет или fall. Препорака за големина : ве Молиме погледнете ја табелата со големини што ја даваме на нашите фотографии.

За производот

Купувачите избираат и