.

.

Прстени За Жени Ангажман Круг Намалување Циркони Жени Венчални Прстени Накит Прстени За Жена Полн Дијамант Дами Прстен Прстени За Тинејџерски Девојки

Прстени За Жени Ангажман Круг Намалување Циркони Жени Венчални Прстени Накит Прстени За Жена Полн Дијамант Дами Прстен Прстени

DEN 5599.84

Од стока
Достапно.

Достапни во големини 6-9 Ве Молиме погледнете го купувањето. Тип На Ставка. обликуван прстен на прстот. Боја : Сребрена. Упатство за употреба. Материјал : нерѓосувачки челик. Вклучени. 1x Прстени Сребрени прстени за женски Подароци : За Жени, Мажи, Тинејџери, Девојчиња и Момчиња, Може да се Користат Како Прстени За Парови, Прстени За Ветување, Свадба, Забава, Празнични Прстени, За Свадба, Свршувачка, Годишнина, Валентин, Божиќ, Новогодишен Роденден или Друг Празник Како Подарок. Прстени-Зошто Да Не Изберете? Прстенот Е Нежен И Неспоредлив. Изработен од Висококвалитетни Материјали, Тој е Цврст и Издржлив. И . Нема Потреба Да Се Грижите За Промена На Бојата Или Алергии, Тие Нема Да Ви Ги Претворат Прстите Во Зелена Боја. Одличен Избор За Чувствителна Кожа. Ве Молиме Погледнете Ги Фотографиите И Имињата На Стилот На Списокот За Да Ја Одредите Вашата Големина И Боја. Овој Љубовен Прстен Ја Симболизира Вистинската Љубов И . За Вашата Сакана Или За Себе. Висок Квалитет : Со Висок Процес На Полирање, Изгледа Прекрасно И Сјајно. Нашите Стилски Прстени Се Од, Се За Кожата, нема Да Пукнат, нема Да Оцрнат и Нема Лесно Да Избледат. прстени во накит прстени за жени сребрени прстени.

За производот

Купувачите избираат и