.

.

Титаниум Жлеб Жолта ИП-позлатени Дами Брусен Бенд

Титаниум Жлеб Жолта ИП-позлатени Дами Брусен Бенд

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Совршен за прикажување на вашата елеганција, овој брилијантен накит гарантирано ќе го привлече вниманието. Направен од титаниум, оваа лента широка 6мм прикажува жолта ип-позлата со жлеб дизајн и четкана завршница за прекрасен изглед. Оваа впечатлива лента доаѓа во големина на прст 9.Метална Тежина : 2,92 Грама Накит Тип : Моден Стил : Жлеб Свадбен Бенд Накит Заврши : Четкан Пол : Унисекс Метал : Титаниуметална Боја : Грејплејтинг : Жолта ип-позлатена ширина на лентата : 6ммринг Големина : 9< 2мм дебелина вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Титаниум, Жолта ИП-позлатена, Четкана, Жлебен Раб.

За производот

Купувачите избираат и