.

.

Јипа Паун Панели Завеси Домашен Декор Долги Прозорци Завеси Третмани Луксузни Завеси Прачка Џеб Дневна Соба Кујна Стил-Г В: 24 Х: 59

Јипа Паун Панели Завеси Домашен Декор Долги Прозорци Завеси Третмани Луксузни Завеси Прачка Џеб Дневна Соба Кујна Стил-Г В:

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Топло железо и сушење на ниски температури. Изработен од висококвалитетен занает и издржлив материјал, тоа е сосема нова завеса со долг работен век, но може да се измие со вода, што е лесно за одржување.

За производот

Купувачите избираат и