.

.

Де Милкбанк-Силиконски Брадавица Фаза (3-па

Де Милкбанк-Силиконски Брадавица Фаза (3-па

DEN 100.48

Од стока
Достапно.

Милкбанк Силиконските Брадавици се дизајнирани за хранење шишиња и Го прават хранењето посреќно време за сите. Таа има од брадавици со среден проток 3 месеци и нагоре. Ова е гарантирано доказ За Истекување и е без фталати, пвц и БПА. Карактеристики : Дизајниран За шишиња за хранење Млеко. Брадавици со среден проток 3 + месеци. Без фталати, ПВЦ и БПА. Истекување доказ загарантирана.

За производот

Купувачите избираат и