.

.

Миди Фустан Со Шлиц Краток Фустан Од Праска Големо Поставување Модно Здолниште Спојување И Фустан Без Ракави Чипка Долг Женски Женски Фустан Модни Секојдневни Фус

Миди Фустан Со Шлиц Краток Фустан Од Праска Големо Поставување Модно Здолниште Спојување И Фустан Без Ракави Чипка Долг Женски

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 85-90см/33. ви дозволуваатродови : Жениме Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Сушење На Линијата станете во фокусот на толпата и добијте многу комплименти што добивате : 1_ Женска Должина На Облекување : Обичните Бои за Миење Раце може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот : одговара на големината на материјалот : воведување на памучно перење : препорачано миење Раце, избегнувајте употреба на белило, НЕ перете со вода и закачете се на моден дизајн, ,висок квалитет! Сезона : Летна Забелешка : Прилики : Совршен За секојдневниот живот, секојдневен, плажа, одмор, работа,датум, Свилена Ткаенина : 94% Памук И 6% Полиестер.28" Должина : 115см/45.40" Половината : 84см/33.43" Половината : 82см/32.

За производот

Купувачите избираат и