.

.

Гром Мах Ултра-Високи Перформанси гума 205 50R 93W XL Ply 32nds

Гром Мах Ултра-Високи Перформанси гума 205 50R 93W XL Ply 32nds

DEN 1088.96

Од стока
Достапно.

Громот Мах В е гума со ултра високи перформанси дизајнирана за исклучително ракување во сите временски услови. На градските улици или на селските патишта, асиметричниот дизајн на шарите На Мах В и подобрената технологија за отпорност на хидропланирање обезбедуваат супериорни перформанси за тивко, удобно и динамично возење. Со ограничена заштита од абење на шарите од 45.000 милји, Мах V обезбедува моќ и перформанси каде и да шетате. Обезбедува супериорни перформанси за тивко, удобно и динамично возење Обезбедува супериорно ракување во сите временски услови. Со заштита од абење на шарите. Максимална брзина од 168 милји на час, 270 км/ч гумата може безбедно да носи товар.

За производот

Купувачите избираат и