.

.

Видија Гтд Сет За Рачно Допирање, КОМПЈУТЕР, ХСС, М2-0,4, Д Лимит 14728

Видија Гтд Сет За Рачно Допирање, КОМПЈУТЕР, ХСС, М2-0,4, Д Лимит 14728

DEN 103.20

Од стока
Достапно.

Допрете Постави, Допрете Големина На Конец М2-0,40, Челик Со Голема Брзина, Светла (Необложена), Стандардна Метричка Груба Нишка, Должина на Конец 7/16 инчи, Вкупна Должина 1 3/4 инчи, Насока На Конец Десна Рака, Број На Флејти 3 ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој производ може да ве изложи на хемикалии, вклучувајќи Никел (Металик), за кој Е познато Дека Државата Калифорнија предизвикува рак. За повеќе информации одете на www.P65 Warnings.ca.gov. - Видија Гтд Рака Допрете Сет, 3 КОМПЈУТЕР, ХСС, М2-0.4, Д3 Ограничување 14728.

За производот

Купувачите избираат и