.

.

Чудата за чуда за чудо од 103-мажите со врвот на вратот на вратот

Чудата за чуда за чудо од 103-мажите со врвот на вратот на вратот

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Мулти-џебниот врв на чудата на Wonderwork е дизајниран да биде уникатно изграден за маж со специјално движење и ткаенина со висока конец што обезбедува мазни, издржливи карактеристики што се наоѓаат во најскапите облеки. Овој модифициран, спортски изглед V-вратот на вратот има два големи предни џебови, еден двоен џеб на градите и подолга должина на задниот дел со пропуштени страни за дополнително покритие. Нашиот врв на мажите за чудење има професионален изглед кој оди над и над традиционалните стандарди во индустријата со огромна вредност. Машки мулти-џеб горе | 360 степени движење Флексибилно вклопување ткаенина | Две големи предни џебови на лепенка | Еден двоен џеб на градите со комунална јамка | 1 инч подолга должина на задниот дел | вентилаторна странична цвест на пом Носители на десно рамо за машка мулти-џеб. 360 степени на движење на движење Флексибилно вклопување ткаенина. Две големи предни џебови. Еден двоен џеб на градите со комунална јамка. 1 инч подолга должина на грбот.

За производот

Купувачите избираат и