.

.

КАИЧ Долна Облека За Жени Жени Чипка Долна Облека Без Шоу Бикини Гаќи Дами Хипстер Истегнување Гаќи Свилен Тактилен, Црн

КАИЧ Долна Облека За Жени Жени Чипка Долна Облека Без Шоу Бикини Гаќи Дами Хипстер Истегнување Гаќи Свилен Тактилен, Црн

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Гаќи Отпорни На Истекување Со висок Струк Долна Облека За Жени Отпорни На Истекување Памук Преку Ноќ Менструални Жени Под Носење памук информации За Производот : . Сезона : Погоден За Пролет, Лето и Aut. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Памук. Тип На Шема : Цврст. Стил : Мода. Должина На Ракавот : Шорцеви. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 Парчиња Женски Шорцеви 88% Најлон, 12% Спандекс. Машинско Перење. Силуета со висок струк со панел за измазнување на стомакот обезбедува малку дополнителна поддршка за измазнување и дефинирање. Поставете рамни детали за чипка. Флексибилно вклопување за персонализирана удобност.

За производот

Купувачите избираат и