.

.

Ekena Millwork 94 H 1 4 T прилагодливо срамно -панел за панели на панелот W 2 W Слики, јавор

Ekena Millwork 94 H 1 4 T прилагодливо срамно -панел за панели на панелот W 2 W Слики, јавор

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Panelsидните панели од дрво се нудат модерен, елемент за внатрешен дизајн кој додава текстура и топлина во просторијата. Тие можат да се инсталираат вертикално или хоризонтално и може да се користат за создавање фокусна точка, акцент wallид, за покривање на цела просторија, па дури и за надградба на мебел и клупи. Тие се разноврсни, лесни за инсталирање и се погодни за употреба во различни поставки, вклучувајќи домови, канцеларии и комерцијални простори. Plating Wallидот на Slat нуди одржлива алтернатива на традиционалните wallидни облоги, бидејќи тие се направени од обновливи извори и можат лесно да се обноват или рециклираат на крајот на нивниот животен век. Природната топлина и текстурата на дрво додаваат длабочина и интерес во просторијата. Панелите можат да бидат поставени во различни обрасци за да одговараат на личните преференци и да се обојат или обоени за да го надополнат постојниот декор. Wallидните панели од дрво се разумна опција за области со висок сообраќај како ходници и влезови бидејќи тие се силни и можат да одржат нормално абење и солза. За оние со основни вештини за обработка на дрво, wallидните панели од дрво се страшен проект за DIY, бидејќи тие се едноставни за инсталирање. Ако се земе предвид дека wallидните панели од дрво се состојат од природни, регенеративни материјали, тие се опција за еколошки корисни. Wallидните панели од дрво се направени од природни, обновливи материјали, што ги прави еколошки избор за оние што бараат да го намалат стапалото на јаглеродот.

За производот

Купувачите избираат и