.

.

Котони Женски Машки Лежерни Јакни Ветроупорен Ултра Лесен Дождовно Ветробранско Палто

Котони Женски Машки Лежерни Јакни Ветроупорен Ултра Лесен Дождовно Ветробранско Палто

DEN 263.04

Од стока
Достапно.

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Совршено Совпаѓање со вашите омилени хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн.41" Рамо : 48cm/18.09" Ракав : 62cm/24. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!.77" Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашето секојдневно носење. Информација за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жените и Mens,Женски и Машки Rainproof и водоотпорен : Строго избрани високо-квалитетна технологија windbreaker ткаенини нека капки вода слајд далеку веднаш кога намалувањето на јакна Материјал : Полиестер UPF 50+ Заштита : блокира 99% од штетните УВ зраци, без користење на sunscreens Дише и Влага-Wicking : Супериорен дише внатрешна ткаенина со високо-технолошки пот функција го прави секогаш да останат свежи и кул Водоотпорен:Да Тема : Сонце Заштитни,Компресирана,Брз Сува ,Водоотпорен Прилагодливи Дизајн и Расклопна Худ : Худ и полите со еластична тока, што го прави екстра сигурна и удобно Лесен и Лабава-Фитинг : Обезбедува поголем опсег на движење за било отворен и затворен активности Крајната Удобно и Еластична : Водат ткаенина и плус големина долг ракав врвот со прилагодливи drawstrings го прави совршен за спорт Packable : здиплен во една мала торба за пакување, идеален за патување Маскирани : Yes Големина : S M L XL XXL Повод : Пешачење Кампување Пешачење Риболов Качување Ракав должина : Долги Ракави Одговара : Одговара на сличен легален начин да големината Дебелина : Стандард Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Сува Она што ќе добиете за : 1 КОМПЈУТЕР Грб Големина НАС Големина велика БРИТАНИЈА Големина ЕУ Големина Биста Ракав Рамо Должина XL 12 16 42 112cm/44.

За производот

Купувачите избираат и