.

.

Artwall chirps во цветен кревет, отстранлив uralид uralидал од Холи Воџан

Artwall chirps во цветен кревет, отстранлив uralид uralидал од Холи Воџан

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Artwall chirps во цветниот кревет, отстранлив uralид uralидал од Холи Воџан закотвува голи wallид со овој зачудувачки wallиден печатење на wallидови. Покажете ги овие прекрасни ботанички уметнички дела во трпезаријата како шик фокусна точка. Закачете го овој украс на wallидна уметност во дневната област и додадете малку живописна перница за фрлање и килим со бела бушава. Наредете неколку снопови на никел, на елегантно стаклена маса за кафе, за да го комплиментираат декор на wallидот. Направени по нарачка. Локално извори материјал. Подготвени да висат.

За производот

Купувачите избираат и