.

.

Комплет за возач на возач без безжичен 20-вол.

Комплет за возач на возач без безжичен 20-вол.

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Оваа вежба, како и сите други алатки за 20 V Харт, работи на која било од батериите на литиум-јонски литиум-јон на Харт, за да можете да ја проширите вашата колекција на алатки без да купувате повеќе батерии и полначи отколку што ви требаат! HART 20-VOLT безжичен 1/2-инчен комплет за вежбање/возач (1) 1,5 AH литиум-јонски клуч на батеријата се карактеризира со системот за батерии 20 V еден ви овозможува да ја менувате батеријата на сите производи од 20 V HART. Моќен мотор испорачува до 1600 вртежи во минута.Возачот/возачот на Hart 20 V ½-инчи е совршен додаток на алатката за вашиот дом. Спецификати : Батерија : 20 V литиум-јон, вртежи во минута (ниско-високо) : 0-440/мин 0-1. LED work light for enhanced versatility. 24 спојка за позиција за прилагодување на вртежниот момент додека возите сврзувачки елементи. Convenient on-board bit storage. Овој производ доаѓа со батерија и полнач. Разновидност и контрола со 2-степен менувач. Includes : 1/2" Drill/Driver, (1) 1.

За производот

Купувачите избираат и