.

.

Инктастик Четири Тркала Вонреден Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастик Четири Тркала Вонреден Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

4 Вилер Извонредна Маица За Мали деца има шарен спортски дизајн за ентузијастот на четири тркала. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic Четири Тркала 4 Тркала Вонреден Мало Дете Краток Ракав Маица Унисекс Црна 2t. ЧЕТИРИ ТРКАЛА АТВ спортски Дете Маица вели 4 вилер вонреден. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. 4-тркала 4-тркала надвор од патот екстремни подарок калење надвор од патот дете предучилишна детска облека облека hws.

За производот

Купувачите избираат и