.

.

Арчер Турбан Шапка Со Цврста Боја Прилагодлива Лејди Ветроупорна Врвка Под Шамија За Секојдневно Носење

Арчер Турбан Шапка Со Цврста Боја Прилагодлива Лејди Ветроупорна Врвка Под Шамија За Секојдневно Носење

DEN 175.04

Од стока
Достапно.

Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Оваа капа е изработена од висококвалитетен модален материјал, многу е мека и удобна за носење. Боја : Црна, Темно Сива, Светло Сива, Камила, Снежна Пупка, Беж, Црвено Вино, Армиско Зелена, Куркума Детали За Големина : Големина : 26см х 19см/10.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Должината на шапката е 26 см, ширината е 19 см.

За производот

Купувачите избираат и