.

.

Складирање Отоманската

Складирање Отоманската

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Совршен додаток на кој било простор за живеење, спална соба или домашна канцеларија, Метро Складиштето Отоман е портрет на функционалност кој има целосно обложен горен панел за удобно седење или може да се користи и како одмор за нозе. Пространиот ентериер овозможува складирање на вашите омилени ќебиња, детски играчки или практично што било, одржувајќи го вашиот дом уреден и без неред. Составен од издржливи ткаенини за лесна нега, дебела подлога и висококвалитетен хардвер, ова повеќенаменско парче сигурно ќе стане омилено во домаќинството. Достапно во серија модерни бои, Отоманското Складиште За Метро ќе се вклопи без напор во вашиот постоечки мебел. Складирање Отомански / Градите. Функционален додаток парче комплименти повеќето секој дом декор. Завршено Во Крем стп винил. Горните шарки се отвораат за да откријат голема површина за складирање. Стапала од цврсто дрво.

За производот

Купувачите избираат и