.

.

Duracell DX1500B4N Полнење На Полнење Nimh Батерии, 4, 4 пакет

Duracell DX1500B4N Полнење На Полнење Nimh Батерии, 4, 4 пакет

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

ЗАГАРАНТИРАНИ 10 ГОДИНИ СКЛАДИРАЊЕ : батериите на Полнење На Дурацел ќе се полнат до 1 година кога не се користат. Од бура првично до празнични потреби, Дурацел е доверлив бренд на батерии #1 за моментите што се најважни. Гарантирано да се изврши до 10 години во складирање и ќе се наплаќа до една година кога не се користи.

За производот

Купувачите избираат и