.

.

Хаваи партија балони Фламинго Балон Ананас Балон Декор Желка Лист Балон Хавајски Распоред За Собирање Партија Дома Фестивал (Ананас + Фламинго + Желка Лист + Зелена

Хаваи партија балони Фламинго Балон Ананас Балон Декор Желка Лист Балон Хавајски Распоред За Собирање Партија Дома Фестивал

DEN 239.84

Од стока
Достапно.

Описr. r. ова е комплет балони за забави, уникатни и модни, одлични за украсување на вашата роденденска забава итн. Безбеден, издржлив, без мирис, може да биде прекрасна декорација за да додадете повеќе празнична атмосфера. Совршени балони за забави поставени за радосна роденденска забава.R. r. Функцијаr. r. - Боја : како што е прикажано.р. - Материјал : Латекс.Р. - Големина : Прибл. 12 х 6 х 0,2 см/4, 72х2, 36х0, 08 Инчи.р. - тие се прекрасен комплет за балони за забава, распоред на фестивали, собирање, украсување банкет.р. - Светлиот креативен дизајн го прави совршен партиски материјали и украси.р. - Изработен од врвен материјал од латекс, без непријатни мириси и безбеден.р. - Одличен реквизит за фотографии, ви помага да постигнете совршена декорација за забави . р. - Совршени материјали за забави и украси за додавање празнична атмосфера на забавата. Тие се прекрасни балони комплет за забава, распоред на фестивалот, собирање, банкет декорација. Латекс Балони Летни Балони Sequin Балони. Светлиот креативен дизајн го прави совршен партиски материјали и украси. Изработени од врвен латекс материјал, без непријатни мириси и безбедни. Одличен реквизит за фотографии, ќе ви помогне да постигнете совршена декорација за забави. Совршени материјали за забави и украси за додавање празнична атмосфера на забавата.

За производот

Купувачите избираат и