.

.

Бебе Дете Доенче Лента За Глава На Лента За Истегнување На Косата

Бебе Дете Доенче Лента За Глава На Лента За Истегнување На Косата

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

1 еез Бебе Мало Дете Лента За Глава На Доенчиња Истегнете Ја Лентата За Коса Карактеристика На Главата : 100% сосема нов и квалитетен.Висококвалитетен, мек, симпатичен, модерен, одговара на девојчиња, момчињаквантитет : 1pcmaterial : Најлон Стил : Cute Gender : Девојки,Момчиња Големина : 16x9cm/6.2x3, 5" Одговараат за 0-6 Години Деца Известување : Поради разликата помеѓу мониторите, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите.Ви благодариме за разбирањето!Ве молиме дозволете грешки од 1-5 см поради рачно мерење. Содржина на пакетот : 1 ПАРЧИЊА детска Лента За бебиња Ова е неверојатен дизајн. Класиците започнуваат од класици, а не од класици, што ви овозможува да уживате во животот. Донесете убаво чувство и добро расположение во текот на денот. Многу мода и модерен здив. Сосема ново пакување, напуштајќи ја старата er, поефикасно ја штити стоката. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.

За производот

Купувачите избираат и