.

.

Транс-Дапт ТДП ФИЛТЕР ЗА ГОРИВО РЕПЛ КОМПЛЕТ

Транс-Дапт ТДП ФИЛТЕР ЗА ГОРИВО РЕПЛ КОМПЛЕТ

DEN 207.84

Од стока
Достапно.

Транс-Дапт ФИЛТЕР ЗА ГОРИВО РЕПЛ КОМПЛЕТ изберете број на квалитетни хромирани и хромирани или стаклени филтри за гориво. 5/16 во. и 3/8 во. достапни се системски филтри. Не за употреба со системи за вбризгување гориво! Карактеристики Локација-Во-Линија. Тип-Елемент. Со Заптивка-Да. - ШКУ : КСАО133556.

За производот

Купувачите избираат и