.

.

Акција Егзотичен ЧИН 18оз Знак

Акција Егзотичен ЧИН 18оз Знак

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Акција Егзотичен АКТ131 18оз Знак Совет : 13мм, 10 слоевит вакуум запечатен комерцијален врв на кожата На свиња Ферул : 1" влакна ленено обрачно Вратило : 29" хард рок јавор, 10 - 12" про конусна Игла : 5/16х18 Јака : Црн композит со Единечна Сребрена прстенеста Подлактица : Птичји И црн обоен јавор со бел и смарагд како зелен ПРЕКЛОПЕНИ ТОЧКИ, АКЦЕНТИРАНИ со сини дијаманти И една обвивка од сребрен прстен : зелена ирска постелнина со бели дамки задник ракав : Птичји И Црн Обоен јавор со бели и Смарагдни како зелени преклопени точки, акцентирани со сини дијаманти, единечна сребрена прстенеста Задничка плоча : црн композит Со Сребрен Акционен Лого браник : Црна Гума Дополнителни Информации Овој Знак е Тежина променлива со акција тежина завртки. Број на модел ВБАКТ. Овој знак не доаѓа со заштитници на зглобовите. Ние предлагаме акција Заеднички заштитници модел # JPAC . Овој знак не доаѓа со продолжување. Ние го предлагаме EXCX5. Овој знак не доаѓа со случај. Гаранција : 1 Година Произведува.

За производот

Купувачите избираат и