.

.

Хартија Божиќна Кадифена Кадифена Бела Полиестерска Лента, 5ид 4ин, 1 Пакет

Хартија Божиќна Кадифена Кадифена Бела Полиестерска Лента, 5ид 4ин, 1 Пакет

DEN 255.84

Од стока
Достапно.

Џем Хартија И Плик Кадифен Кадифен Божиќна Лента Е совршен акцент за додавање на кој било од вашите празнични подароци за браќа и сестри, родители, пријатели и соработници. Едноставноста на кадифената текстура е прекрасен начин да се издвоите меѓу другите подароци и да му дадете елегантен изглед на вашиот подарок или украси. Лесно се формира во лакови за додавање на сегашноста. Оваа лента во празнична боја сигурно ќе насмее кој и да го прима подарокот. Најдобриот дел за оваа ролна лента е тоа што е лесно да се складира откако ќе завршите со неговото користење. Џем Хартија И Плик Боја : Бело И Злато. Големина : 4ин х 5ид. Количина : 1/Пакување. Украсете ги вашите подароци со оваа прекрасна елегантна лента. Оваа лента лесно се тркала веднаш назад и може да се чува насекаде до понатамошна употреба.

За производот

Купувачите избираат и