.

.

АКЦИОНАТА Камера ДВР снима снимки во екстремни средини со кои нормалната видео камера едноставно не може да се справи. в опции За Монтирање

АКЦИОНАТА Камера ДВР снима снимки во екстремни средини со кои нормалната видео камера едноставно не може да се справи. в опции

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Ултра Компактен Дизајн, Универзални Опции За Монтирање И Водоотпорна Заштитна Футрола е идеална за Возење Велосипед, Скијање, Сноуборд, Спортови на Вода, Планински Велосипедизам, Мотоциклизам, Мотокрос И Нуркање Акциона Камера / ДВР Има Снимање Со Висока Дефиниција од 1080p. 170 Степени Агол На Гледање. Двојна Микро СД Картичка Слотови.

За производот

Купувачите избираат и