.

.

Д.л. ф. Хидратантен Коректор За Камо, Тан Лате

Д.л. ф. Хидратантен Коректор За Камо, Тан Лате

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Течен коректор со целосна покриеност со сатенска завршница. Одлично за : Нормална, комбинирана и сува кожа. Лесната, употреблива формула се коригира и усовршува без туткање или лупење за мазна, сатенска завршница која трае цел ден (не се потребни допири).

За производот

Купувачите избираат и