.

.

Лавина Момчиња Обични Патики-Сива Црна Големина: 11

Лавина Момчиња Обични Патики-Сива Црна Големина: 11

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Назад На Училиште! Овие Лавина Момчиња Обични Патики, текстурата на ѓонот го зголемува триењето и обезбедува добра влечна сила за да се намали ризикот од паѓање на децата кога играат на отворено. Неговата врвка ги обезбедува стапалата на вашето дете за секаков вид активност, семејни излегувања, играње со пријателите и многу повеќе! исто така, доаѓа со ремени за полесно вклучување и исклучување. Издржлив : овие мали удари ќе му траат на вашето дете со месеци забава и многу повеќе!. Удобно : вие мало момче ќе обожавате да го ставате ова благодарение на висококвалитетните стапала и облогата. Стил : дизајнот на овие патики одговара на секаков вид секојдневна средина. Дизајн на чипка : има силен стисок, што ќе го заштити вашето дете непроменливи активности. Висококвалитетно : Направено имајќи го предвид искуството на корисникот.

За производот

Купувачите избираат и