.

.

Флеш Мебел Црн Компјутер Биро Со Врвот Полица

Флеш Мебел Црн Компјутер Биро Со Врвот Полица

DEN 1181.92

Од стока
Достапно.

Дајте си паметно, надградено место за работа со ова големо биро за пишување на површината што обезбедува доволно простор за вашиот лаптоп и материјали за пишување. Преградите ви овозможуваат уредно да складирате хартија и други мали канцелариски производи додека подигнатата граница спречува пенкалата и хартиите лесно да паднат од работ на масата. Чувајте го ова парче да изгледа одлично со средство за чистење на база на вода. Инвестирањето во биро за вашиот дом ја прави работата од дома или управувањето со сметките за домаќинството и документите попријатно искуство. Привлечниот дизајн на ова биро ќе го надополни секој работен простор. Компјутерска Маса Во Современ Стил. Црна Ламинатна Завршница. Пространа Правоаголна Работна Површина. Подигната Граница. Средна Полица За Организација На Хартија. Средна Полица : 16.3125"W x 5.375" H. Горната Полица Со Целосна Должина. Дизајн На Вкрстени Нозе, Челични Внатрешни Цевки. Црна Завршна Рамка Обложена Со Прав. Пластични Подни Лизгалки.

За производот

Купувачите избираат и