.

.

Трпезариска маса Далон, ФАУ мермер и црна боја

Трпезариска маса Далон, ФАУ мермер и црна боја

DEN 2719.84

Од стока
Достапно.

Трпезариската маса Далон во современ стил има црно -мермер мермер со чисти линии и метална конструкција. Освежете ја ентериерот на вашата трпезарија со оваа прекрасна маса. Столот се продаде одделно. Фаукс мермер Топ. Правоаголна табела. Метална рамка.

За производот

Купувачите избираат и