.

.

Вилијап морска најлон торба со мида

Вилијап морска најлон торба со мида

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Овој производ ќе ви помогне да ја зголемите вашата игра за риболов, без разлика дали сте професионалец или сакате повремено да го погодите езерото. Торба со мила од мила на Вилијап : Оваа тешка црна најлонска торба со мида може лесно да го носи вашиот лимит на мида од жилет, школки од манила, родни школки од литленек, школки со путер и петел. Тоа нема да се влоши под тешки услови на солена вода. Димензии : 16 "l x 10" w. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и