.

.

Ван Гог Боја На Масло, 200мл Цевка, Ализарин Црвено

Ван Гог Боја На Масло, 200мл Цевка, Ализарин Црвено

DEN 335.20

Од стока
Достапно.

Маслена боја која на уметникот Му нуди квалитет На Кралските Талени по економична цена. Истите висококвалитетни Пигменти што се користат во Маслата Од Рембрант се користат овде, само во помала концентрација. Тие имаат севкупен одличен степен на леснотија. Маслата од Ван Гог се предмет на прецизни производствени и лабораториски контроли кои обезбедуваат чистота на бојата, конзистентност на путерот и сигурни работни квалитети во секоја цевка. 200мл. Висококвалитетен пигмент. Одлична леснотија.

За производот

Купувачите избираат и