.

.

16' 10' ЖОЛТА ШАРЕНИ LED Половина Касета Моторизирани Стигнале Двор Тенда Со Далечински Управувач

16' 10' ЖОЛТА ШАРЕНИ LED Половина Касета Моторизирани Стигнале Двор Тенда Со Далечински Управувач

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Забелешка : за да спречите кршење, не оставајте тенди отворени за време на силни ветрови, силен дожд или снежни услови, бидејќи гаранцијата не покрива физичко оштетување, како што е оштетување предизвикано од екстремни временски услови. Материјал Од Ткаенина : Издржлив, Отпорен На Временски Услови 100% Полиестер. Вистински Димензии На Рамката : 16,4 х 10 Стапки. Рамката за половина касета е дизајнирана да обезбеди подобра заштита и долговечност на ткаенината, а модерната темно сива боја ќе покаже помалку нечистотија од почестите бели рамки. Кога не се користи, тендата се повлекува во металниот капак на рамката, што ќе ја зачува бојата и издржливоста на ткаенината. Доаѓа со стандардни вертикални ѕидни загради. Може да се монтира и под настрешницата на покривот со помош на дополнителна Таванска Заграда(се продава одделно). МОТОРНИ обвивки ПРЕДВОДЕНИ светла кои служат како одлично декоративно и функционално осветлување.Алеко Половина Касета МОТОРИЗИРАНА ЛЕР Луксузна Тенда што Може да се Повлече обезбедува совршена количина на сенка за вашиот двор или балкон и ефикасно го штити вашиот дом или бизнис од оштетување од сонце или слаб дожд. Почнувајќи со меко осветлување, засилете ја осветленоста на вашата светлина. Вистински Димензии На Ткаенината : 16 х 9,5 Стапки. Елегантниот, минималистички далечински управувач, исто така, обезбедува контрола со 1 клик или за проширување, повлекување или запирање на тендата. Рамка Материјал : Прав Обложени Челик и Алуминиум. 3-Поставките за Светло нудат опции за создавање идеална средина. Потребно е склопување.

За производот

Купувачите избираат и