.

.

Каролини Богатства Ck1849ds Fall Остава Бостон Териер Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, повеќебојни

Каролини Богатства Ck1849ds Fall Остава Бостон Териер Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, повеќебојни

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Каролини Богатства CK1849 DS1216 Fall Остава Бостон Териер Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобоен Ѕид или Врата Виси Отпечатоци кој раса специфични бостон териер уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Додадете го овој шарен Метален Принт за украсување За Fall, Овој Ѕид или Висечки Отпечатоци од Врата е од колекцијата На Богатства На Каролини Есенски Лисја. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.

За производот

Купувачите избираат и