.

.

Изматете ја маицата на женските Омбре Поинтел

Изматете ја маицата на женските Омбре Поинтел

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Тотално достојна за пролет. The Pointelle Tee во повеќебојни омбре со кратки ракави на мафини. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 5'9 "и носи големина S. Fit : Полу-вклопување. Деколте : деколте за лажичка. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : кратки ракави за мафини. Џебови : Ниту. Женска маица Омбре Поинтел од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни.

За производот

Купувачите избираат и