.

.

Гамакацу Сплит Шут Капка Застрелан Кука Големина Игла Точка

Гамакацу Сплит Шут Капка Застрелан Кука Големина Игла Точка

DEN 271.84

Од стока
Достапно.

Легендарните Куки За Разделување/Испуштање На Гамакацу Се крајната кука за финес риболов. Нашите Куки За Истрел/Удар со Сплит имаат идеална форма и должина на вратилото, така што ќе извлечете максимум од вашата пластика фрлена после фрлање. И, нивниот специјално дизајниран свиок овозможува долгата, тенка точка да биде исправена до вратилото за подобра пенетрација и моќ на држење риби.Риболов На БАСОТ Нашите Нс црни и Црвени куки во боја се идеални за закачување На Носот Робоворм, мал Гицит или кој било број меки пластични мамки за испуштање.Перде, Пастрмка И Кокане риболовгамакацу сега нуди Куки Со Разделени Удари/Капки Во флуоресцентни бои. Фалсификуваната, лесна жичана кука е совршена за разни техники на финес за перде, пастрмка и кокане. Куките се достапни во флуоресцентна розова, портокалова, црвена и шартреус. Светлите нијанси обезбедуваат доволно дополнителна привлечност за да привлечат реакциони удари и да ги намамат рибите од поголеми растојанија Во обоена вода Gamakatsu 6pk Капка Продавница Сплит Шут, Црна : Високо-јаглероден челик. Конусно изостри игла за максимална пенетрација на куката. 6 куки по пакет. Најдобар капка застрелан кука направени. Совршен за финес пластика. Работи одлично за апаратури со поделени истрели.

За производот

Купувачите избираат и