.

.

Венеција Центар Роден И Израснат Дуксер Со Пуловер Со Качулка Со Недефинирани Подароци

Венеција Центар Роден И Израснат Дуксер Со Пуловер Со Качулка Со Недефинирани Подароци

DEN 303.84

Од стока
Достапно.

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Бел Венецијански Центар Роден и Израснат Дуксер. Чувајте ја главата топла со двокреветна хауба и рацете удобни со нашата предна торбичка зашиена Со Двојна игла. Одликувајќи Се Со Венецијански Центар Роден И Израснат отпечатен преку предниот дел на дуксерот, овој дуксер сигурно ќе стане омилен fall и зима. Двојно обложена хауба. Предиво со воздушен млаз со меко чувство и намалено пилинг. 11 атлетски ребро плетени манжетни и појас со спандекс. Двојно игла шиење во текот на. Предна торбичка џеб. Бело.

За производот

Купувачите избираат и