.

.

Обуре Женски Ладни Џемпери Со Преголеми Раменици Со Долги Ракави Буци Плетени Врвови Од Зимска Туника

Обуре Женски Ладни Џемпери Со Преголеми Раменици Со Долги Ракави Буци Плетени Врвови Од Зимска Туника

DEN 319.84

Од стока
Достапно.

Добредојдовте во нашата продавница, ви посакувам среќен шопинг! ! !. Тип На Производ : Врвови. Пол : Женски. Тип на шема : Цврст. Материјал : Полиестер. Големина : м,С,Л, ХЛ,ХХЛ. Боја : Портокалова,Розова,Сива,Црна,Каки,Сина, Беж. Зелена, Кафеава, Жолта, Темносина, вино црвена, Виолетова. Пакетот вклучува : . 1*Врвови. Забелешка : . 1 : Забелешка : ве Молиме дозволете грешка во мерењето од 1-2 см, проверете ја вашата големина пред да ја купите. 2 : Сите големини Се Азиски големини, А не американски/Европски големини, ќе има 1-2 големини помали. 3 : одрекување Од Боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека боите што ги гледате се потполно исти со вистинските бои на производот. 4 : се препорачува рачно перење/машина во ладна вода. Не е суво чисто, не се суши, не белило. Женски Туника Врвови. Батвинг Долг Ракав. Зимска Мода.

За производот

Купувачите избираат и