.

.

Главните вредности за рачно крпа, сина канцеларија

Главните вредности за рачно крпа, сина канцеларија

DEN 479.84

Од стока
Достапно.

Колекцијата на пешкири на главните вредности е одлична за домовите и е мека на допир и многу апсорбирана. Овие крпи од памук Тери доаѓаат 3 големини и две бои.100% памук. Направено во пакистанските главни вредности за рачна крпа, канцеларија сина : издржливост на иглата игла. Меко за допир. Добра апсорпција. Долги последни бои. Одлично за домови. Материјал : 100 проценти памук. Машина за перење. Пешкир за бања : 24 "x 44". Пука за рака : 15 "x 25". Washcloth : 11,5 "x 11,5".

За производот

Купувачите избираат и