.

.

Ретро Златна Вежба Клипови За Коса Кратки Шноли Боби Игла Коса За Дами И Девојки

Ретро Златна Вежба Клипови За Коса Кратки Шноли Боби Игла Коса За Дами И Девојки

DEN 175.84

Од стока
Достапно.

Опис р. р.Овие едноставни клипови за коса со дизајн на вежба ќе привлечат повеќе внимание. Ќе блеснете во толпата кога ги носите тие иглички за коса. Овие клипови за коса може да се применат како украси за свадба, забава, секојдневен живот, состанок или состанок.R. r. Карактеристики r. r. - Боја : како што е прикажано.р. - Мартеријал : Легура.р. - Големина : околу 6, 5х1х1см.р. - Изработен од легура, добар стисок што лесно се стега и може да ја држи вашата коса.р. - дизајн на Вежба, попривлечен за носење во различна ситуација . р. - Убавиот И елегантен изглед може да одговара на вашите различни фустани, да ве направи попривлечни.р. - Погоден за секој стил на коса.р. - добар додаток за девојки и жени, добар подарок за вас и вашите пријатели . р. - Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното мерење итн., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! Направено од легура, добар стисок што лесно се стега и може да ја држи вашата коса. Дизајн на вежба, попривлечен за носење во различна ситуација. Убавиот и елегантен изглед може да одговара на вашите различни фустани, да ве направи попривлечни. Погоден за секој стил на коса. Добар додаток за девојки и жени, добар подарок за вас и вашите пријатели.

За производот

Купувачите избираат и