.

.

Урбани Перформанси Прилагодено Вклопување Стрч 2 - Пкт Патент-Предна Пилинг Јакна За Мажи 9972

Урбани Перформанси Прилагодено Вклопување Стрч 2 - Пкт Патент-Предна Пилинг Јакна За Мажи 9972

DEN 431.84

Од стока
Достапно.

Јакна за чистење руно за мажи е задолжителна кога ви треба тој дополнителен слој за затоплување. Ова практично парче додава трендовска нота со својата потсмевачка јака на вратот. Затворањето на централниот преден патент го олеснува брзото лизгање и исклучување, додека плетениот раб и манжетните ја заклучуваат топлината на телото за да ве одржат здрави и да ви овозможат подобро вклопување. Совршен завршен допир : простран џеб од кенгур за загревање и одмор на рацете. 100% Полиестер Модерен Прилагоден Фит-Заострен за да ја ласка вашата форма без ограничување на движењето;Перформанси 4-насочна супер растеглива ткаенина за максимална удобност. Руно наредени за дополнителна топлина. Оваа ткаенина отпорна на брчки, која ја отстранува влагата, обезбедува живописни бои кои последен пат се мијат по миењето.;Дише;Фитил Од Влага;Отпорен На Избледување;Отпорен На Брчки;Супер Истегнување;4-Насочно Истегнување;Задржување На Обликот;затворање со Патент;2 Џебови : 2 аголни џебови;Атлетски инспирирана лента јака;плетеното дно и манжетните остануваат на место и обезбедуваат дополнителна заштита од течности;облогата Од Руно додава топлина;Исчистете го грбот за попространо вклопување;ладно миење Во Машина со слични бои. Не избелувајте. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно.; Големина Средна Должина : 28"; Големина Средна Должина На Ракавот : 25,25".

За производот

Купувачите избираат и