.

.

Apple iPad Pro 128gb WiFi

Apple iPad Pro 128gb WiFi

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

9,7-инчниот i Pad Pro обезбедува невидена комбинација на преносливост и перформанси. Со само 6,1 мм тенок и тежок помалку од една фунта, i Pad Pro го прикажува најсветлиот, најнапредниот Дисплеј на Мрежницата досега Со Вистински тон, напредни сензори кои го прилагодуваат дисплејот на вашата околина за уште поудобно гледање. Има моќен а9х чип со 64-битна десктоп-класа архитектура, четири звучници аудио, напреден вид и Face Time HD камери, сензор За отпечатоци Од допир, ултра-брз Wi-Fi и до 10 часа траење на батеријата. Кога ќе го додадете Моливчето Со јаболка со неговата прецизност совршена за пиксели и неверојатно тенка Паметна Тастатура, i Pad Pro станува уште поразновиден. Епл 9.7-инчен i Pad Pro Wi - Fi-таблет - 128 МК-9.7".

За производот

Купувачите избираат и