.

.

Фатхед Филаделфија Иглс Гигант Отстранлив Налепница

Фатхед Филаделфија Иглс Гигант Отстранлив Налепница

DEN 479.84

Од стока
Достапно.

Никој нема да може да негира дека сте голем обожавател На Филаделфија Иглс кога ќе ја зграпчите Оваа Џиновска Отстранлива Налепница од Фатхед! Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Дебел, висококвалитетен винил се спротивставува на солзи, рипови и избледување. Официјално лиценциран. Графика со висока дефиниција. Материјал : 100% Винил. Бренд : Фатхед. Лесна Инсталација. Дизајнот за повеќекратна употреба е безбеден за ѕидови. Не е потребна лента или лента. Мери приближно 4'3" W x 2 ' 6 " H. Се Држи до повеќето мазни, рамни површини.

За производот

Купувачите избираат и