.

.

Арлингтон и челик складирање пролеано кафе со јајце -лушпа

Арлингтон и челик складирање пролеано кафе со јајце -лушпа

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Атрактивниот, високо-стилизиран покрив и висината на wallидот од 62 инчи го прави Арлингтон совршено место за чување алатки за тревници, градинарска опрема и други сезонски предмети. Завршувањето на печената емајл гарантира решение за складирање квалитетно од година во година. Арлингтон барака, метална барака, отворено пролеана, градинарска барака, метална барака, челик барака, пролеана дизајнерка, пролеа 10 х 8.

За производот

Купувачите избираат и