.

.

Едмонтон Оилдерс - Постер за тимски wallидови, 22.375 34

Едмонтон Оилдерс - Постер за тимски wallидови, 22.375 34

DEN 559.84

Од стока
Достапно.

Овој меѓународен трендови NHL Edmonton Oilers - Team 21 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International NHL Edmonton Oilers - Тим 21 wallиден постер : Трендовите постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Клип за постери вклучува две 24 "Пластични шини со блиско ниво со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за склопување дизајн прави брза инсталација. Автентични, официјално лиценцирани уметнички дела. Постери Димензии : 22.375" x 34 ".

За производот

Купувачите избираат и