.

.

Babylisspro порцелански керамички зацрвстување на железо

Babylisspro порцелански керамички зацрвстување на железо

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Без разлика дали сакате да создадете совршено мазен стил или да се украсувате во прекрасни бранови, порцелански керамички керамички зацрвстување на порцелан 1 1/2 инчи е производ за нега на коса за да ја задоволи вашата желба. Керамичките плочи на порцеланите нудат униформа топлина, додека истовремено ги штитат низите од оштетување. Со контрола на бирање, загрејте го до вашата најпосакувана температура. Може да достигне до 420 степени. Рачката е заоблена за да се овозможи супериорно ракување. Разноврсно парче што може да ги исправи низите или да создаде брановиден ефект . плочите се направени со порцеланска керамика . Контрола на температурата овозможува до 420 степени . обезбедува иновации водечки во индустријата.

За производот

Купувачите избираат и