.

.

Тепсмф Метално Полирање Беше Сјајно Полирање

Тепсмф Метално Полирање Беше Сјајно Полирање

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Метално Полирање Восок Сјајно Полирањекарактеристики : отстранување И деконтаминација На ' рѓа : Металната паста за полирање има добра способност за деконтаминација. Може да 'рѓа и оксидација од метални површини, како и' рѓа, траги од изгореници и жолта скала од нерѓосувачки челик.Издржлив Сјај : овој крем ги отстранува сите дефекти, оставајќи долготраен, заштитен и длабок сјај од ' рѓа. Обезбедете сјајна и долготрајна заштитна обвивка.Неабразивни и недеструктивни : можете да го користите со доверба. Поради својата неабразивна природа, тој е сосема безбеден и нема да оштети никакви метални производи.Функција : овој крем за чистење има ефикасен и обезбедува решение што може да ги прочисти, меле и полира за чистење и вашите метални производи.Широко користена : пастата За Полирање е широко применлива за саксии од нерѓосувачки челик, тави, метални производи, автомобилски производи, внатрешни ѕидови итн.пакување, вклучувајќи : 1*Восок За полирање Метал1 * Матирана хартија Тепсмф Метално Полирање Восок Сјајно Полирање.

За производот

Купувачите избираат и