.

.

Мала ЛОТОС ПРЕДВОДЕНА Фонтана

Мала ЛОТОС ПРЕДВОДЕНА Фонтана

DEN 639.84

Од стока
Достапно.

Уживајте во смирувачкиот шепот на течената вода и прекрасната изработена уметност на оваа Мала ФОНТАНА ПРЕДВОДЕНА од ЛОТОС.Оваа ВНАТРЕШНА ПРЕДВОДЕНА фонтана ќе го надополни секој декор во домот или канцеларијата, како и ќе додаде релаксирачка атмосфера. ? Двојно напојување ? Вклучени Карпи ? ПРЕДВОДЕНИ Светла ? Работи НА 3v адаптер (не се вклучени) или 2a батерии (не се вклучени) ? Двојно напојување ? Вклучени Карпи ? ПРЕДВОДЕНИ Светла ? Работи НА 3v адаптер (не е вклучен) или 2a батерии (не се вклучени).

За производот

Купувачите избираат и