.

.

Сандали Предзнак Женска Мода Обични Платформи За Ѕиркање Клинови Сандали Чевли Гребени Сандали Жени Стп

Сандали Предзнак Женска Мода Обични Платформи За Ѕиркање Клинови Сандали Чевли Гребени Сандали Жени Стп

DEN 271.84

Од стока
Достапно.

Опис Пол : Жени Горен Материјал : Стп Единствен Материјал : Гума Погодна Пригода : Сцени За Одмор : Надворешен Стил : Секојдневен,Едноставен Стил На Пети : Тркалезна Пета Висок Стил : Метод На Затворање На Клинови : Чевли За Ремени Со Тока Висока Пета : 5см/2" Висина На Платформата : 2см/0,8" Пакет : 1 Пар Чевли( Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ ЦН Должина на СТАПАЛОТО широк 41 9 6,5 39,5 255 25,5 СМ/10" 10см/3,9" Големина : 41 Сад : 9 Велика Британија : 6,5 Еу : 39,5 Цн : 255 Должина На Стапалото : 25,5 См/10" Ширина На Стапалото : 10см/3,9" ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови Од Меѓународен Продавач.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за Вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете 2. Очекуваната испорака е 10-15 дена. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото Вовед : 1. Тоа е најдобриот подарок за вас и вашиот партнер и пријатели. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни е-пошта. Изработен е од висококвалитетни материјали, без никаква штета на вашата кожа. ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Сите производи што можат да се нарачаат се на залиха, ве молиме бидете сигурни дека ќе ги купите.Женска Мода Обични Ѕиркаат Пети Платформи Клинови Сандали Чевли ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите,Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,Свадба,забава и други прилики, цврста и стилска боја.

За производот

Купувачите избираат и